آسانسور فروشگاهی و بالابر مغازه

آسانسور فروشگاهی یا بالابر مغازه ای در انواع مختلف ساده، نیم کابین و کابین دار با قیمت مناسب برای مغازه، کافی شاپ، فسفود و رستوران جهت انتقال نفر و بار مورد استفاده قرار میگیرد.

آسانسور مغازه
بالابر مغازه ای، بالابر فروشگاهی

مرحله بازدید و براورد هزینه

بعد از تماس مشتری جهت  خرید بالابر فروشگاهی، کارشناسان آسانسور و بالابر هیدرولیک هیدروسازه تهران جهت بازدید به محل مراجعه می کنند. پس از بررسی محل و اندازه گیری ابعاد بالابر و تعیین نوع قطعات و تجهیزات مورد استفاده و تزئینات قیمت بالابر مغازه ای  جهت عقد قرارداد اعلام می شود.

 

آسانسور مغازه
آسانسور مغازه، بالابر مغازه ای، بالابر هیذرولیک

ویژگی ها

آسانسور فروشگاهی هیدرولیک یکی از بهترین انواع بالابر مغازه در حال ساخت در ایران است. در اینگونه از بالابرها از شلنگ های هیدرولیک، موتورهای با قدرت بالا، شیرهای قفل کننده هیدرولیکی روی جک و دیگر تجهیزات با ایمنی بالا استفاده می شود.

آسانسور مغازه ای بالابر فروشگاهی

از جمله ویژگی های بارز بالابر فروشگاهی  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم نیاز به ایجاد موتورخانه، الکتروهیدرولیک یا پاوریک بودن، بدون صدا و لرزش بودن و حرکت روان، بادوام و ظریف و کم جا بودن، امنیت بالا، نصب و سرویس آسان و کیفیت بالا.

بالابر فروشگاهی، بالابر مغازه ای
بالابر فروشگاهی، بالابر مغازه ای

تجهیزات مورد استفاده

تجهیزات و قطعات مورد استفاده در بالابر مغازه، بسته به سفارش مشتری تهیه و نصب می شود. تزئینات، وزن و حجم بار مورد، ایرانی، ایتالیایی، ترک و چینی بودن الکتروموتور و پمپ و مدارها مورد اهمیت است.

پس از مذاکراه و بررسی کارشناسی فنی هیدروسازه تهران، بر اساس نظر مشتری موارد اقدام می شود.

گالری فیلم

اجزای اصلی بالابر و آسانسور هیدرولیک

بالابر پارکینگی هیدرولیک چطور کار می کند

مزایا و معایب بالابر و آسانسور هیدرولیکی

بالابر و آسانسور هیدرولیک چطور کار می کند

خدمات ما

آسانسور هیدرولیک و بالابر هیدروسازه تهران، سازنده انواع آسانسور و بالابر  خانگی، شیشه ای،  کارگاهی،  ماشین بر، آسانسور صنعتی و  باربر و  بالابر پله رو  و ویلچر بر پله است.

با بالاترین استاندارد قطعه و ساخت و بهترین کیفیت،  در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت آسانسور در سراسر ایران در خدمت مشتریان گرامی هستیم.

X