آسانسور خانگی کوچک

آسانسور خانگی کوچک یا بالابر خانگی هیدرولیک عموما جهت حمل نفر یا کالا و در فضاهای در داخل خانه، آپارتمان و ویلا ، پارکینگ و استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

"<yoastmark

بالابر های هیدرولیک خانگی عموما جهت راحتی تردد ساکنین در داخل واحدهای مسکونی یا انتقال ملزومات خانگی به کار گرفته شده و بسته به سفارش مشتری، تنوع جنس قطعات دستگاه ها و تجهیزات و تزئینات اتاقک آسانسور داری انواع متنوعی است.

"<yoastmark

 برخی ویژگی های آسانسور هیدرولیک خانگی

از جمله ویژگی های مهم بالابر خانگی یا هوم لیفت می توان به این موارد اشاره کرد:

ایمنی بالا، نصب سریع، عدم نیاز به حفرچاله، عدم نیاز به احداث موتورخانه، عدم نیاز به فضای زیاد، عدم نیاز به برق سه فاز، حرکت نرم و آرام و بدون صدا،  سیستم تنظیم وزن جهت توقف حرکت در زمان حمل بار سنگین، امکان پایین آمدن بالابر خانگی هیدرولیک در زمان قطع برق وتنوع در زیبایی و کیفیت بالا  از خصوصیات اینگونه بالابرها است.

آسانسور خانگی بالابر

 

 مرحله بازدید و براورد هزینه آسانسور  هیدرولیک

در مرحله نخست بعد از تماس مشتری، کارشناس جهت بازدید از محل نصب هوم لیفت  به محل مراجعه می کند. بعد از بررسی محل و تایید موارد ایمنی، نسبت به اندازه گیری ابعاد آسانسور  اقدام می گردد. مذاکرات لازم جهت نوع تجهیزات مورد استفاده و تزئینات مورد نیاز ار دیگر موارد مورد بررسی خواهد بود.

پس بررسی و عقد قرارداد، زمان تحویل به همراه پیشنهادات اصلاحی جهت هرچه بهتر انجام شدن پروژه به مشتری اعلام و ساخت و نصب شروع می شود.

"<yoastmark

ویژگی های فنی آسانسور هیدرولیک

بالابر خانگی هیدرولیک یا هوم لیفت یکی از  انواع بالابرهای در حال ساخت در ایران است. در اینگونه از بالابر از شلنگ هیدرولیک، شیرهای قفل کننده هیدرولیکی روی جک و تجهیزات دارای استاندارد و ایمنی بالا استفاده می شود.

از ویژگی های این بالابر می توان به عدم نیاز به موتورخانه، الکتروهیدرولیک و بدون صدا بودن، امنیت، سرویس آسان و کیفیت بالا اشاره کرد.

گالری فیلم

تجهیزات مورد استفاده

تجهیزات مورد استفاده بسته به سفارش مشتری و با توجه به نوع اتاقک،  وزن بار، ایرانی و خارجی بودن قطعات متفاوت است.

اجزای اصلی بالابر و آسانسور هیدرولیک

بالابر پارکینگی هیدرولیک چطور کار می کند

مزایا و معایب بالابر و آسانسور هیدرولیکی

بالابر و آسانسور هیدرولیک چطور کار می کند

آسانسور خانگی کوچک هیدرولیکی

آسانسور شیشه ای خدمات ساخت

خدمات ما

آسانسور هیدرولیک و بالابر هیدروسازه تهران، سازنده انواع آسانسور هیدرولیکی، بالابر خانگی هیدرولیک، آسانسور شیشه ای،  آسانسور کارگاهی، آسانسور و بالابر صنعتی، آسانسور ماشین بر ،  آسانسور مغازه و  بالابر پله رو  و ویلچر بر و پله پیما است.

با بالاترین استاندارد قطعه و ساخت و بهترین کیفیت،  در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت آسانسور در سراسر ایران در خدمت مشتریان گرامی هستیم.

X