آسانسور صنعتی هیدرولیک

آسانسور ها و بالابر های صنعتی در تناژ مختلف جهت جابجایی و حمل بار و تجهیزات سنگین بین طبقات در کارگاه های صنعتی و انبار استفاده می شود.

 

"<yoastmark

برخی ویژگی های آسانسور کارگاهی

از جمله ویژگی های مهم آسانسور کارگاهی می توان به ایمنی، توان و قدرت بالا اشاره کرد. عدم نیاز به حفر چاله و موتورخانه، حرکت نرم و بدون صدا بودن، سیستم تنظیم وزن از دیگر مزایای این بالابرها است.

آسانسور صنعتی

 مرحله بازدید و براورد هزینه بالابر صنعتی

بعد از تماس مشتری کارشناسان فنی هیدروسازه تهران جهت بازدید از محل نصب و  اندازه گیری و مذاکره در باره قطعات مورد استفاده به محل مراجعه می کند. عقد قراردادساخت، زمان تحویل به همراه پیشنهادات اصلاحی جهت هرچه بهتر انجام شدن پروژه به مشتری اعلام و پس از عقد قرارداد  وارد مرحله اجرا می شود.

آسانسور کارگاهی، آسانسور صنعتی
بالابر صنعتی، آساسنور صنعتی، بالابر کارگاهی، آسانسور حمل بار

ویژگی های فنی آسانسور صنعتی

آسانسور باربر هیدرولیک یکی از بهترین انواع بالابرهای هیدرولیک در حال ساخت در ایران است. در این آسانسور و بالابر های صنعتی از شلنگ هیدرولیک انعطاف پذیر، موتورهای با قدرت بالا، شیرهای قفل کننده هیدرولیکی روی جک و دیگر تجهیزات ایمنی استفاده می شود.

گالری فیلم

تجهیزات مورد استفاده در آسانسور صنعتی

تجهیزات مورد استفاده در آسانسور صنعتی باربر، بسته به سفارش مشتری متفاوت است.  محل قرارگیری بالابر، توان، مقدار و حجم بار مورد حمل، ایرانی، ایتالیایی، ترک و چینی بودن الکتروموتور و پمپ و مدارها دارای اهمیت است.

 

اجزای اصلی بالابر و آسانسور هیدرولیک

بالابر پارکینگی هیدرولیک چطور کار می کند

مزایا و معایب بالابر و آسانسور هیدرولیکی

بالابر و آسانسور هیدرولیک چطور کار می کند

 

خدمات ما

آسانسور هیدرولیک و بالابر هیدروسازه تهران، سازنده انواع آسانسور هیدرولیکی خانگی و شیشه ای،  آسانسور کارگاهی، آسانسور ماشین بر ،  بالابر مغازه و فروشگاهی و  بالابر پله رو ،  بالابر پله است.

با بهترین کیفیت،  در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت آسانسور و بالابر  در سراسر ایران در خدمت مشتریان گرامی هستیم.

X